3 hodnocení

Pytle z kompostovatelného plastu na zahradní odpad 120L

Pytle z kompostovatelného plastu na zahradní odpad 120l - bal. 5 ks

 

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Značka: HBABio
155 Kč
Kategorie: EKO produkty
Položka byla vyprodána…

Kompostovací (kompostovatelné) pytle se záložkou jsou vyrobeny z kompostovatelného plastu vyrobeného z přírodních obnovitelných zdrojů. Pytle jsou určeny pro sběr jemného zahradního odpadu (tráva, listí, plevel, piliny, seno, sláma a další drobný odpad ze zahrady a domácnosti), pro sběr bioodpadu z údržby zeleně (zahrady, parky, sady, zemědělské plochy), dále pro shromažďování bioodpadu v supermarketech, v prodejnách zeleniny a ovoce a všude tam kde je ekonomické zjednodušit si manipulaci s bioodpadem pro svoz do kompostárny.

Pytle jsou vyrobeny se záložkou a jsou navinuty na roli. Role je opatřena perforací a jednotlivé pytle se odtrhávají. Pytle propouští vlhkost, čímž dochází k příznivému vysoušení bioodpadu.

Pytle z kompostovatelného plastu na rozdíl od papírových pytlů dobře odolávají nepřízni počasí. Mohou zmoknout nebo na ně může sněžit a stále si zachovávají svou pevnost, nejsou-li v prostředí kompostu. Pytle by neměly být s odpadem skladovány déle než 14 dní. Pytle jsou zkompostovány s biologickým odpadem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: